مشاهده مطلبمشاوره فروش
مشاهده مطلبفروش اقساطی محصولات فونیکس
خرید اقساطی چری آریزو 6 و امکانات داخل کابین

چطور مثل یک کارشناس ماشین نو را بررسی کنیم؟

نحوه کارشناسی  و بررسی ماشین برای خرید یک ماشین نو و یا دست دوم یکی از مهم‌ترین چالش‌ها است، به گونه‌ای که برای کارشناسی آن موارد مختلفی باید مورد بررسی قرار گیرد و در صورت نا آگاهی از این مسائل، ممکن است ضرر اقتصادی زیادی به ما وارد شود.

چگونه ماشین خود را کارشناسی کنیم؟

علاوه بر بررسی ماشین و کارشناسی در زمان خرید خودرو، کارشناسی در زمان فروش آن نیز حائز اهمیت بوده و اگر با مسائل آن نیز آشنا نباشید ممکن است کلاه سرتان رفته و آن را به قیمت پایین تر از ارزش واقعی خود به فروش برسانید.

کارشناسی ماشین خارجی نو تفاوت می کند. مثلا در خرید اقساطی چری آریزو ۶ بایستی اطلاعات کامل و جامعی در مورد مشخصات فنی آن داشته باشید.

بررسی ماشین و کارشناسی خودرو در محل

امروزه با پیشرفت اینترنت به سادگی می توان کارشناسی ماشین را در هر زمان و مکانی انجام داد و سایت های زیادی برای انجام کارشناسی خودرو در محل برای شما این کار را انجام می دهند. سایت‌هایی مانند آسیا خودرو که از وب سایت های معتبر و عرضه کننده محصولات شرکت مدیران خودرو است می تواند به شما در زمینه کارشناسی خودرو نو و دریافت کلیه اطلاعات لازم پیش از خرید کمک کند.

 برای مثال شما می توانید برای خرید اقساطی چری آریزو ۶ با مراجعه به صفحه فروش سایت آسیا خودرو مراجعه نموده و در مورد قیمت و نحوه خرید اقساطی و همینطور نحوه بازپرداخت اقساط کسب اطلاعات کنید.

به علاوه، کلیه اطلاعات لازم برای بررسی ماشین و ارزیابی مشخصات آن در صفحه محصولات این سایت وجود دارد یا اگر مایل باشید می توانید در اسرع وقت با کارشناسان خودروی این شرکت تماس بگیرید.

بررسی ماشین و کارشناسی خودروی دست دوم

در رابطه با خودروی دست دوم کلیه خدمات قیمت گذاری و انتخاب گزینه تشخیص رنگ و کارشناسی خودرو وب سایت های معتبر مختص کارشناسی خودرو وجود دارد. لذا شما می توانید درخواست کارشناسی و بررسی ماشین در محل خودرو را ثبت کرده تا در کوتاهترین زمان کارشناسان مجرب جهت کارشناسی در محل حضور یابند.

امروز لازم نیست برای کارشناسی خودرویتان به مکان خاصی مراجعه کرده و اغلب شرکت های کارشناسی خودرو خدمات کارشناسی را در محل ارائه می دهند.

هزینه بررسی ماشین و کارشناسی خودرو

 قیمت کارشناسی هر ماشینی با ماشین دیگر تفاوت داشته و نمی توان قیمت ثابتی را برای آن تعیین کرد. برای مثال قطعاً کارشناسی بی.ام.و با آن همه آپشن تفاوت بسیار زیادی با پراید داشته و طبیعتاً قیمت آن نیز بالاتر است. علاوه بر ب