مشاهده مطلبمشاوره فروش
مشاهده مطلبفروش اقساطی محصولات فونیکس
عکس چری تیگو

عکس ماشین چری

عکس ماشین چری را حتما در سایت های مختلف از جمله سایت آسیا خودرو دیده اید، خودروهای تولید شده توسط کارخانه چری در مدل های مختلف سدان و شاسی بلند یا کراس اور تولید شده و روانه بازار گردیده اند. این موضوع نشان می دهد که خودروهای چری می توانند گزینه های مهمی باشند که امروزه افراد می توانند در هنگام خرید خودرو به این گزینه ها نیز دقت کنند. فراموش نکنید داشتن آپشن های زیاد همچون خودروهای اروپایی و قیمت های کم و مناسب این خودروها سبب شده است تا عکس ماشین چری از جمله بیشترین سرچ هایی باشد که خریداران خودرو این روزها انجام می دهند. در ادامه در خصوص خودروهای این شرکت توضیحات بیشتری را ارائه می کنیم.

خودروی چری تیگو ۸

یکی از بهترین خودروهایی که توسط کارخانه چری تولید شده است و امروزه نیز در کشور ایران موجود می باشد، خودروی چری تیگو ۸ است. عکس ماشین چری تیگو ۸ را می توانید در بسیاری از سایت ها و شبکه های اجتماعی ببینید و متوجه شوید که آیا این خودرو گزینه مناسبی برای شما می باشد یا خیر. در ادامه توضیحات بیشتری را در این خصوص ارائه کرده ایم.

ویژگی های ظاهری تیگو چری ۸

ابتدا بهتر است به ویژگی های ظاهری این خودرو بپردازیم. ویژگی های ظاهری خودروهای شاسی بلند که معمولا با نام SUV نیز شناخته می شوند بسیار جالب توجه هستند و می توانند هم برای جوانان و هم خانواده ها جذاب به نظر برسند.

۱-فضای داخلی کافی

اولین موضوع در خصوص تیگو چری ۸ فضای داخلی بزرگی است که نسبت به دیگر خودروهای سواری و حتی برخی دیگر از خودروهای SUV برتری دارد. این فضای بزرگ می تواند در مسافرت ها، برای خانواده های پر جمعیت و به طور کلی برای افرادی که نیاز به فضای بزرگ دارند، یک مزیت و امتیاز محسوب شود.

۲-دید مناسب

خوروهای SUV که تیگو چری ۸ نیز یکی از همان ها به حساب می آید، معمولا نسبت به خودروهای سدان ارتفاع بلندتری دارند. این ارتفاع بیشتر از سطح زمین سبب دید بهتر راننده و سرنشینان از جاده و خیابان ها می شود.

۳-ظاهر خشن خودرو

ظاهر خودرو در واقع همچون اثر انگشت آن خودرو است. در صورتی که ظاهر ماشین از دیگر خودروها کپی برداری شده باشد، مسلما نمی تواند آن طور که باید و شاید نگاه ها را به سوی خودش جلب نماید. در طراحی خودرو چری تیگو ۸ این موضوع به خوبی رعایت شده است و هیچ کپی برداری در ظاهر این ماشین از دیگر نمونه های این شرکت و یا حتی شرکت های دیگر دیده نمی شود. همین موضوع می تواند سبب موفقیت فروش این ماشین شود.

در خصوص ظاهر تیگو ۸ باید گفت که سپرهای بزرگ و برجسته، جلو پنجره مشبک بزرگ و بخش های کرومی که چراغ های جلو را به هم متصل کرده اند، همگی سبب شده اند تا ظاهر جلویی این خودرو حالت تهاجمی و خشنی پیدا کند.

۴-فضای داخل کابین و داشبورد

موضوع بعدی فضای داخلی کابین و همچنین طراحی داشبورد تیگو ۸ چری است. در طراحی داشبورد نحوه طراحی و قرار گیری دریچه های تهویه هوا تغییر پیدا کرده و زیر نمایشگر ۹ اینچی این خودرو قرار گرفته است. این کار سبب شده است تا در ه