مشاهده مطلبمشاوره فروش
مشاهده مطلبفروش اقساطی محصولات فونیکس
33x مدیران خودرو

آیا مدیران خودرو، به فروش x33 ادامه می دهد؟

فروش اقساطی ام وی ام ۳۳x مدیران خودرو  از سال ۹۷ آغاز شد. در سال های اخیر شرکت‌های چینی پیشرفت خیلی زیادی در  زمینه طراحی و تولید انواع  واقسام ماشین‌ها داشته اند. بنابراین نسخه های موفقی مثل چری آریزو ۵، ام وی ام ۳۱۵ جدید و لیفان ۸۲۰ که در بازار کشور ایران هم حضور دارند را تولید نموده اند. ام وی ام X33S یکی دیگر از نسخه هایی می‌باشد که نشان می‌دهد یک ماشین پیشرفته دارای امکاناتی عالی می‌باشد. بنابراین در ادامه با بررسی شرایط فروش اقساطی ام وی ام X33S همراه ما باشید.

مشخصات فنی ام وی ام ۳۳x مدیران خودرو

پیشرانه بکار رفته در این ماشین دارای شتاب ۶۰  تا ۱۰۰ کیلومتر  است و بهترین عملکرد را در شتاب دهی به راننده می دهد . این خودرو دارای پیشرانه ای با  حجم ۲۰۰ لیتر است که امکان تولید ۱۳۸ اسب بخار قدرت و گشتاور ۱۸۰ نیوتون متر است. نیروی این موتور به وسیله گیر بکس CVT  هفت سرعته به چرخ های جلویی انتقال می‌یابد.

فروش ۳۳x مدیران خودرو

ام وی ام X33S در ۲ حالت رانندگی بنامهای Eco و یا Sport به منظور انتخاب شما وجود دارد و در سطح شهر با این خصوصیات عملکرد رانندگی مناسبی را تجربه می‌نماید. در آسیا خودرو نیز هم جهت با فعالیت موفقی که در زمینه فروش به صورت اقساطی دارد، این بار به  ارائه شرایط خاص فروش اقساطی ام وی ام x33s پرداخته ایم. بنابراین به منظور داشتن اطلاعات بیشتر در مورد فروش این محصولات به سایت آسیاخودرو رجوع کنید.

در ادامه بعضی خصوصیات دیگر ام وی ام X33S را برای شما آورده ایم:

  • این خوردو دارای موتور ام وی ام X33S ۴ سیلندر خطی مستقیم می‌باشد.
  • حداکثر قدرتی که دارد دارای ۱۳۴ اسب بخار / ۵۷۵۰ می باشد.
  • حجم موتوری این خودرو۱۹۷۱ سی سی است.
  • تعداد سوپاپی که در این خودرو موجود میباشد   ۱۶ عدد است.
  • این خوردو دارای جعبه دنده ۵ دستی اتوماتیک CVT است و دارای شتابی از ۰ تا ۸ در ۱۰۰ ثانیه می‌باشد.
  • این خوردو با حداکثر سرعت ام وی ام X33S 190 کیلومتر در ساعت تست شده است.
  • دارای وزن ام وی ام X33S  ۱۳۷۵ کیلو گرم می‌باشد.
  • این خوردو دارای فاصله بین دو محور۲۵۱۰ میلیمتر است.
  • این خوردو دارای ابعاد و نوع چرخ های جلو و عقب ۲۱۵/۶۵ R16 است

مزایا و معایب ۳۳x مدیران خودرو

در نمای مقابل با در نظر گرفتن نیازهای روز در بخش جلو پنجره و نمای جلویی تغییرات اساسی و مهمی ایجاد گردیده است و این خود یک مدل پیشرفت بشمار می‌آید. در نمای جانبی تغییراتی در  رینگ های اسپرت ۵ پر دوبل انجام شده که با طراحی زیبا و چشم نوازی مواجه هستیم . همچنین در نمای عقب تغییرات بسیار کم ولی مورد پسندی ایجاد شده است.

ولی عیبی  که در این بخش آزار دهنده می‌باشد سر اگزوزهای نمایشی و بیرون زده خ