مشاهده مطلبمشاوره فروش
مشاهده مطلبفروش اقساطی محصولات فونیکس

تسلا به قابلیت تماس خودکار با اورژانس در هنگام وقوع تصادف مجهز می‌شود

خودروهای تسلا با به‌روزرسانی آخر سال ۲۰۲۳، به قابلیتی مجهز می‌شوند تا در صورت وقوع تصادف، به‌طور خودکار با اورژانس تماس بگیرند.

با نزدیک‌شدن به تعطیلات آخر سال ۲۰۲۳، تسلا یک به‌روزرسانی با چند تغییر بزرگ برای خودروهایش درنظر گرفته است که هفته آینده آن را منتشر می‌کند. یکی از تغییرات اصلی این است که در صورت بازشدن کیسه هوا در هنگام تصادف، این خودرو به‌طور خودکار با اورژانس تماس می‌گیرد. این شرکت اعلام کرد که این به‌روزرسانی ویژگی‌های جدید دیگری مانند پشتیبانی از اپل پادکست، پشتیبانی از هدست بلوتوث صفحه‌نمایش عقب، نسخه به‌روزشده سیستم کمک پارک با تصاویر سه‌بعدی و نشانگرهای جدید نقاط کور را ارائه خواهد داد.

براساس پست تسلا در ایکس (توییتر سابق)، در به‌روزرسانی جدیدی که هفته آینده منتشر می‌شود، تسلا هنگام تصادف می‌تواند به‌طور خودکار با اورژانس تماس بگیرد. همچنین این به‌روزرسانی پشتیبانی از اپل پادکست را نیز در کنار اپل موزیک که سال گذشته اضافه شد، ارائه می‌دهد. به‌نظر می‌رسد که این ویژگی‌های مهم برای جلب رضایت دارندگان خودروهای برقی تسلا اضافه می‌شود.

 

فروش ویژه محصولات فونیکس (نقدی | اقساطی)

شرایط فروش ویژه محصولات فونیکس | مدت و تعداد محدود | با شرایط متنوع نقدی و اقساطی | همین الان تماس بگیرید

تماس مستقیم

 

به‌روزرسانی جدید تسلا با ویژگی‌های مهم

به‌نظر می‌رسد که در به‌روزرسانی ۲۰۲۳.۴۴.۲۵، دارندگان تسلا برای هر نمایش نورپردازی با خودروهای این شرکت، نیاز به دریافت اطلاعات از فلش‌های USB جداگانه ندارند؛ اکنون این خودروهای الکتریکی می‌توانند همه اطلاعات مربوط به این نمایش‌ها را از یک درایو ذخیره‌سازی بخوانند. همچنین اگرچه این به‌روزرسانی دوربین‌های ستون B را به نمای Live Sentry در سیستم تسلا اضافه می‌کند، اما دوربین‌ها محتواهای Dashcam و Sentry Mode را ضبط نمی‌کنند.

به‌نظر می‌رسد که تسلا ویژگی‌های جدید و مهم این به‌روزرسانی را برای جلب رضایت بیشتر دارندگان خودروهای برقی این شرکت اضافه کرده است. یک کاربر در ایکس اعلام کرده بود که به‌روزرسانی‌های این شرکت «مزخرف» است و «ایلان ماسک»، مدیرعامل تسلا، پاسخ داد که این شرکت باید خود را در این زمینه تقویت کند. البته به‌روزرسانی‌های تعطیلات آخر سال گذشته ویژگی‌های بزرگی را به‌همراه داشت. سال گذشته، علاوه بر اپل موزیک، این شرکت قابلیت ادغام استیم (البته نه برای همه دارندگان) و سال قبل‌تر نیز تیک‌تاک و بازی Sonic the Hedgehog را به خودروهای خود اضافه کرده بود.

فروش ویژه محصولات ام وی ام (نقدی | اقساطی)

فروش ویژه محصولات ام وی ام | نقدی و اقساطی | اقساط ۶۰ ماه | مدت و تعداد محدود | همین الان تماس بگیرید

تماس مستقیم

ثبت نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *