مشاهده مطلبمشاوره فروش
مشاهده مطلبفروش اقساطی محصولات فونیکس

جیانگنان یو۲ ؛ برگ برنده یک ورشکسته برای بازگشت به بازی

جدیدترین محصول جیانگنان، U2 نام دارد که شباهت زیادی به خودروهای جعبه ای وولینگ و دیگر محصولات چینی در کلاس جعبه ای دارد.

خودروساز چینی از سال ۲۰۱۹ دیگر محصولی را روانه بازار نکرد و در سال ۲۰۲۱ اعلام انحلال کرد. ظاهرا زوتی پس از طی چالش های فراوان باردیگر در سال ۲۰۲۳ فعالیت های خود را از سر گرفته است.

براساس اطلاعات موجود، بازگشت زوتی با برند جیانگنان اوتو خواهد بود. زوتی این برند گمنام را در سال ۲۰۰۷ خریداری کرد و هدف خود را تولید خودروهای ارزان قیمت قرار داد.

جدیدترین محصول جیانگنان، U2 نام دارد که شباهت زیادی به خودروهای جعبه ای وولینگ و دیگر محصولات چینی در کلاس جعبه ای دارد.

یو۲ یک خودرو الکتریکی است که با ۲ ظرفیت باتری عرضه خواهد شد: برد حرکتی ۳۰۵ و ۴۰۶ کیلومتر.

یو۲ از ۷۸۰۰ تا ۱۳۶۰۰ دلار قیمت خواهد داشت و در ۶ تریم عرضه می شود.

تم دو رنگ در قسمت سقف و رینگ ها مورد توجه طراحان زوتی یو۲ قرار داشته است. دستگیره درب ها نیز طراحی پاپ-آپ دارند.

زوتی یو۲ از منظر ابعاد برابر با ۳۸۴۰ میلیمتر در طول، ۱۷۴۲ میلیمتر در عرض و ۱۵۴۵ میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین چرخ ها نیز ۲۵۲۱ میلیمتر است.

انرژی مورد نیاز پیشرانه الکتریکی از باتری لیتیم آهن فسفات تامین می شود. بسته های باتری به ترتیب ۵۵ و ۸۰ کیلووات ساعت ظرفیت دارند. گشتاور نیز ۱۲۰ و ۱۶۰ نیوتن متر محاسبه شده است. بیشینه خروجی پیشرانه الکتریکی زوتی یو۲ برابر با ۸۰ کیلووات(۱۰۷ اسب بخار) اعلام شده است.

رینگ های آلومینیومی در اندازه ۱۷ اینچی ارائه می شود.

کابین طراحی ساده و جذابی را برای این کلاس تولیدی همراه خود دارد. سقف شیشه ای مساحتی حدود ۱.۲۴ متر مربع را پوشش می دهد و قابلیت جذب ۹۶ درصد اشعه فرابنفش را دارد. منظره آسمان آبی در کابین زوتی یو۲ یکی از جذابیت های اصلی این اتاق است.

ظرفیت قسمت بار ۳۰۰ لیتر است که اگر صندلی ردیف عقب در حالت خوابیده قرار بگیرد به ۷۵۰ لیتر افزایش خواهد داشت.

از امکانات هوشمند رانندگی با زوتی یو۲ باید به چیپ EyeQ4 با مدیریت ۵ رادار اولترا سونیک، ۴ دوربین اچ دی و یک دوربین آی اف سی اشاره کنیم.

کروز کنترل تطبیقی فول اسپید، هشدار خروج از خط و دستیار حفظ خودرو بین خطوط، شناسایی هوشمند علائم ترافیکی مسیر، سیستم نور هوشمند، ترمز اضطراری، سنسورهای هشدار برخورد و… امکاناتی هستند که از زوتی یو۲ یک گزینه ایمن و جذاب را شکل می دهند.

به لطف حضور اندروید، امکان تبدیل نمایشگر اصلی خودرو به یک تبلت برای سرگرمی در کابین نیز فعال است. سیستم صوتی فراگیر استریو نیز جذابیت این گیمری را به میزان چشمگیری ارتقا می دهد./عصرایران


ثبت نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *