مشاهده مطلبمشاوره فروش
مشاهده مطلبفروش اقساطی محصولات فونیکس

هنرنمایی بوگاتی بولاید در بریتانیا

بوگاتی این هفته، بولاید، هایپرکار جدید خود را به جشنواره سرعت گودوود آورد تا عملکرد باورنکردنی خود را در مسیر ۱.۸ کیلومتری به نمایش بگذارد.این خودروی مسابقه‌ای که انتظار می‌رود در اوایل سال آینده عرضه شود، یک ماه پس از آزمایش در لمانز، اولین نمایش عمومی خود را در بریتانیا رقم زد.

بوگاتی بولاید توسط اندی والاس، برنده مسابقات ۲۴ ساعته دیتونا، ۱۲ ساعته سبرینگ و ۲۴ ساعته لمانز، معروف به تاج سه گانه مسابقات استقامتی، هدایت شده است.

والاس پس از اتمام اولین اجرای خود در گودوود گفت: “راندن این بوگاتی بسیار متمرکز و الهام گرفته از موتوراسپرت، در فستیوال گودوود، در جاده‌ای که نزدیک به تماشاگران است، یک تجربه بسیار خاص و منحصر به فرد است.”

بوگاتی نسخه تولیدی خود از بولاید را در ماه آوریل معرفی کرد.این هایپرکار در حال انجام تست‌های نهایی قبل از عرضه در سال آینده است.علاوه بر دورهای آزمایشی در لمان، بولاید در حال آزمایش در پایگاه هوایی مشاهده شد که می‌تواند خشم ۱۵۷۷ اسب بخاری موتور ۱۶ سیلندر ۸.۰ لیتری خود را به طور کامل آزاد کند.

Bolide از بدنه فیبر کربنی ویژه ای استفاده می‌کند و وزن آن تنها ۱۴۵۰ کیلوگرم است که حدود ۵۵۰ کیلوگرم سبک‌تر از بوگاتی شیرون ساخته شده است.وزن سبک‌تر، همراه با قدرت هیولایی موتور W۱۶، به بولاید نسبت وزن به قدرت کمتر از ۱ کیلوگرم بر اسب‌بخار می‌دهد.

تنها ۴۰ دستگاه از این خودرو ساخته خواهد شد که قیمت هر کدام ۴ میلیون یورو یا معادل ۴.۳ میلیون دلار آمریکا است.جمعیت حاضر در گودوود می‌توانند در تمام هفته از بولاید لذت ببرند، زیرا پیست را با غرش باورنکردنی موتور خود پاره می‌کند.


ثبت نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *