مشاهده مطلبمشاوره فروش
مشاهده مطلبفروش اقساطی محصولات فونیکس

گلکسی ئی۸ ؛ سدان پرچمدار جیلی به بازار می آید

جیلی از سدان پرچمدار جدید خود از خانواده گلکسی و با مدل ئی۸ رونمایی کرد. این خودروبه عنوان رقیب اصلی بی وای دی هان ئی وی مدنظر قرار خواهد داشت.

جیلی گلکسی ئی۸ از منظر ابعاد برابر با ۵۰۱۰ میلیمتر در طول، ۱۹۲۰ میلیمتر در عرض و ۱۴۶۵ میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. طراحی زیبا و یکپارچه به ویژه شیب فست بک سقف بر جذابیت های این محصول آینده نگر جیلی افزوده است. فاصله بین محورها نیز ۲۹۲۵ میلیمتر است.

تصاویر مرتبط با جیلی ئی۸ محدود هستند اما تصاویر جاسوسی مرتبط نشان می دهد که فضای کابین ئی۸ براساس مدل مفهومی جیلی گلکسی لایت شکل گرفته است. بدین ترتیب باید به ۴۵ اینچ نمایشگر ۸k و چیپ کوالکالم ۸۲۹۵ اشاره کنیم.

قسمت فعال این نمایشگر فضایی با ابعاد ۱۱۳۰ در ۱۳۸ میلیمتر با ضخامت ۹.۸ اینچ را پوشش می دهد. همچنین جیلی ادعا می کند که این نمایشگر زیر تابش نور نیز به خوبی دیده می شود. علاوه بر این دارای ویژگی هایی مانند ضد اثر انگشت، ضد آب و مقاوم در برابر گرد و غبار است. البته هنوز مشخص نیست که این نمایشگر شامل ۳ بخش در قابی یکپارچه می شود یا طراحی یک تکه دارد.

جیلی گلکسی ئی۸ در تریم های تک موتور(روی محور عقب) و دو موتور مجهز به سامانه تمام چرخ محرک ارائه خواهد شد. تریم پایه ئی۸ براساس معماری ۴۰۰ ولت شکل گرفته و مجهز به یک موتور الکتریکی ۲۶۸ اسب بخاری خواهد بود. بیشینه سرعت نیز ۱۹۰ کیلومتر برساعت است. درباره تریم پرچمدار هنوز اطلاعات رسمی ارائه نشده است./عصرایران


ثبت نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *