مشاهده مطلبمشاوره فروش
مشاهده مطلبفروش اقساطی محصولات فونیکس
شرایط فروش تیگو ۸ هیبرید آبان ۱۴۰۲

شرایط فروش تیگو ۸ هیبرید آبان ۱۴۰۲ از سوی مدیران خودرو اعلام شد (نقدی و اقساطی)

مدیران خودرو در بخشنامه جدیدی، شرایط فروش تیگو ۸ هیبرید آبان ۱۴۰۲ را به شبکه نمایندگی‌ها اعلام کرد. با توجه به اینکه روز گذشته قیمت رسمی این خودرو نیز از سوی مدیران خودرو اعلام شده بود، می‌توان انتظار داشت فروش تیگو ۸ هیبرید به‌زودی آغاز شود. در این مطلب به بررسی شرایط فروش تیگو ۸ پرو e پلاس که با نام تیگو ۸ هیبرید هم شناخته می‌شود خواهیم پرداخت.

 

مدیران خودرو روز گذشته و پس از اعلام رسمی قیمت تیگو ۸ هیبرید، شرایط فروش این خودرو را نیز منتشر کرد. مطابق بخشنامه منتشر شده، شرایط فروش تیگو ۸ هیبرید آبان ۱۴۰۲ شامل شرایط فروش نقدی و اقساطی است. بر اساس اعلام مدیران خودرو، قیمت رسمی این خودرو با در نظر گرفتن کلیه هزینه‌های قانونی دولتی معادل ۲.۷۶۴.۷۰۰.۰۰۰ تومان است و امکان خرید نقدی و اقساطی آن وجود دارد.

 

در این زمینه همچنین می‌توانید مطلب شرایط فروش اقساطی خودرو ۶۰ ماهه آبان ۱۴۰۲ را نیز بخوانید.

 

فروش ویژه تیگو 8 پرو مکس IE (اقساطی | نقدی)

فروش ویژه تیگو 8 پرو مکس IE | نقدی و اقساطی | اقساط 60 ماهه | مدت محدود |تحویل تا پیش از پایان سال در خرید نقدی

تماس مستقیم

 

در بخشنامه مدیران خودرو در زمینه شرایط فروش تیگو ۸ پرو e پلاس برای آبان ۱۴۰۲، در شرایط فروش اقساطی، ۲۵درصد قیمت خودرو در قالب تسهیلات با بازپرداخت تا ۵ سال به مشتریان پرداخت می‌شود. در این روش، تسهیلات از جانب لیزینگ‌های طرف قرارداد مدیران خودرو پرداخت می‌شود.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه شرایط فروش تیگو ۸ هیبرید، مشاوره خرید این خودرو و یا تست درایو، می‌توانید با آسیا خودرو تماس بگیرید. همکاران ما با شماره تلفن ۷۵۱۵۱-۰۲۱ آماده پاسخگویی هستند. همچنین در تماس با آسیا خودرو می‌توانید از سایر شرایط فروش فونیکس نیز مطلع شوید.

 

در این زمینه همچنین می‌توانید مطلبی که روز گذشته و با عنوان “قیمت تیگو ۸ هیبرید اعلام شد” در سایت منتشر کردیم را هم بخوانید.

 

فروش ویژه تیگو 7 پرو پریمیوم (محصول جدید)

فروش ویژه تیگو 7 پرو پریمیوم | محصول جدید مدیران خودرو | تعداد محدود

تماس مستقیم

ثبت نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *