مشاهده مطلبمشاوره فروش
مشاهده مطلبفروش اقساطی محصولات فونیکس

خانم ها در چه سنی مشتاق گرفتن گواهینامه رانندگی می شوند؟

معمولا بین سن ۳۰ تا ۴۰ سالگی خانم ها مشتاق گرفتن گواهینامه رانندگی می شوند.
رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ گفت: برای دریافت گواهینامه رانندگی با خودرو نگاه جنسیتی وجود ندارد و سن اخذ گواهینامه رانندگی همان ۱۸ سال است و برای خانم ها و آقایان فرقی ندارد .
به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ رابعه جوانبخت در خصوص سن گرفتن گواهینامه گفت: برای دریافت گواهینامه رانندگی با خودرو  نگاه جنسیتی  وجود ندارد و سن  اخذ گواهینامه رانندگی همان ۱۸ سال است و برای  خانم ها و آقایان فرقی ندارد .
رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: نکته اینجاست که پسرها خیلی  رانندگی  را دوست دارند و اولین کاری  هم که هم زمان با گرفتن دیپلم و یا بعد از  آن انجام می دهند  اقدام جهت اخذ گواهینامه رانندگی است.
بررسی نشان می  دهد که خانم ها آن قدر برای اخذ گواهینامه  اشتیاق ندارند و معمولا بین سن ۳۰ تا ۴۰ سالگی یک فراوانی  زیاد از سوی  خانم ها را برای  اخذ گواهینامه شاهد هستیم .
معلوم نیست که چرا آقایان برای  اخذ گواهینامه موتورسیکلت این اشتیاق  را ندارند و گاهی به رغم داشتن مهارت هم، بدون داشتن گواهینامه اقدام به رانندگی  می کنند.
وی گفت:چرا آقایان رانندگی با موتورسیکلت را به صورت قانونی و با اخذ گواهینامه موتورسیکلت توسط مردان انجام نمی دهند تا از حمایت های بیمه ای  لازم برخوردار شوند . از آقایان تقاضا داریم که حتما برای  گرفتن گواهینامه موتورسیکلت اقدام نمایند.

ثبت نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *