مشاهده مطلبمشاوره فروش
مشاهده مطلبفروش اقساطی محصولات فونیکس

قدرتمندترین مدل اس-کلاس تا به امروز توسط مرسدس بنز معرفی شد

برای بیش از نیم قرن، اس-کلاس به عنوان ویترینی از توانایی های مهندسان مرسدس بنز عمل کرده است. فناوری هایی مانند کنترل پایداری الکترونیکی، ترمزهای ضد قفل و کروز کنترل تطبیقی در این سری از خودروهای مرسدس بنز معرفی شدند.مرسدس-آ ام گ اس۶۳ ئی پرفورمنس ۲۰۲۴ (۲۰۲۴ Mercedes-AMG S63 E Performance) نتیجه تلاش های مهندسان مرسدس-آ ام گ برای معرفی جدیدترین محصول سری اس-کلاس است. این خودرو قدرتمندترین مدل اس-کلاس تا به امروز محسوب می شود که ترکیبی از تجمل، راحتی و قدرت بی رحمانه را ارائه می کند.

طراحی بیرونی و درونی مرسدس-آ ام گ اس۶۳ ئی پرفورمنس ۲۰۲۴

از همان نگاه نخست، مرسدس-آ ام گ اس۶۳ ئی پرفورمنس چشمگیر به نظر می رسد. جلوپنجره ویژه آ ام گ در این خودرو به کار گرفته شده است. ورودی های هوای بزرگ با الهام از طراحی جت وینگ، رینگ های ۲۱ اینچی آ ام گ و لوله های اگزوز دوقلو یک سواری پر قدرت با اس۶۳ ئی پرفورمنس جدید را وعده می دهند.

در فضای داخلی استفاده از چرم در قسمت های مختلف جلب توجه می کند. غربیلک فرمان آ ام گ پرفورمنس، کابین عقب درجه یک و صندلی هایی با قابلیت تنظیم در حالت های مختلف محیطی لوکس و راحت را فراهم کرده تا تکمیل کننده بخش عملکرد خودرو باشد. نمایشگر ۱۲.۳ اینچی در پشت فرمان و نمایشگر ۱۲.۸ اینچی در مرکز داشبورد اطلاعات مورد نیاز راننده را در اختیار وی قرار می دهند.

ویژگی های فنی مرسدس-آ ام گ اس۶۳ ئی پرفورمنس ۲۰۲۴

سامانه ئی پرفورمنس آ ام گ شامل یک پیشرانه ۴ لیتری هشت سیلندر خورجینی توربو دوقلو در جلو و یک موتور الکتریکی در عقب می شود.

پیشرانه بنزینی توانایی تولید ۶۰۳ اسب بخار نیرو را دارد، در شرایطی که موتور الکتریکی ۱۸۸ اسب بخار نیرو و ۲۳۶ پوند فوت گشتاور تولید می کند. در مجموع، مرسدس-آ ام گ اس۶۳ ئی پرفورمنس توانایی تولید ۷۹۱ اسب بخار نیرو و ۱۰۵۵ پوند فوت گشتاور را دارد. بر این اساس، با قدرتمندترین مدل اس-کلاس در تاریخ روبرو هستیم.

وظیفه انتقال نیرو به هر چهار چرخ خودرو بر عهده یک جعبه دنده ۹ سرعته اتوماتیک است. مرسدس-آ ام گ اس۶۳ ئی پرفورمنس قادر است تنها طی ۳.۲ ثانیه سرعت خود را از صفر به ۹۶ کیلومتر بر ساعت برساند. این خودرو توانایی دستیابی به بیشینه سرعت ۱۸۰ مایل بر ساعت (۲۹۰ کیلومتر بر ساعت) را دارد.

بسته باتری عملکرد بالا آ ام گ با ظرفیت ۱۳.۱ کیلو وات ساعت نیروی این موتور الکتریکی را تامین می کند.

آرایش سامانه پیشران و انتقال نیرو چابکی بیشتر و هندلینگ بهتر برای این اس-کلاس جدید را فراهم کرده است. هفت حالت رانندگی به راننده اجازه می دهد تا با توجه به شرایط گزینه مورد نیاز خود را انتخاب کند. این از حالت رانندگی تمام الکتریکی تا قدرت و عملکرد حداکثری در حالت “اسپرت+” را شامل می شود.

بدون در نظر گرفتن این که چه حالتی را برای رانندگی انتخاب می کنید، مرسدس-آ ام گ معتقد است که رانندگی با اس۶۳ ئی پرفورمنس ۲۰۲۴ شبیه هیچ تجربه رانندگی که تا پیش از این داشته اید نیست.


ثبت نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *